HAKKIMIZDA

Kesintisiz güç kaynakları sektöründe koşulsuz müşteri memnuniyeti çok büyük önem kazanırken, sürekli artan rekabet, firmalar için yeni teknolojileri takip etmeyi zorunlu hale getirmiştir.

Sizleri; Çakır Güç Sistemleri etik değerlere bağlı sunduğu, kaliteli ürün ve hizmetlerden yararlanmaya, birlikte büyümeye, satarken değil, alırken kazanmanın verdiği ivmeden yararlanmaya davet ediyoruz.

Çakır Güç Sistemleri, güç elektroniği alanında 5 yılı aşkın bilgi birikimini altyapısıyla tüm müşterilerine; katma değeri yüksek, kaliteli, rekabetçi kesintisiz güç kaynağı çözümleri ve hizmetleri sunmaktadır. Sektöründeki gelişmeleri yakından takip eden ve bu gelişmeleri müşterileri için rekabet avantajına çeviren, kalite ve güvenden ödün vermeyen, koşulsuz müşteri memnuniyeti odaklı kalite anlayışıyla müşterileri tarafından her geçen gün daha fazla tercih edilen Çakır Güç Sistemleri, her yıl müşteri sayısını ve satış rakamlarını katlayarak büyümüş ve günümüzde sektörde, söz sahibi, güvenilir, bir firma olmuştur. Eskişehir bölgesinde 7 gün 24 saat kolay ulaşılabilir olmayı ve hızlı servis vermeyi amaçlayan Çakır Güç Sistemleri, konusunda uzman, sertifikalı saha teknik personelleriyle , kaliteli, dürüst hizmet anlayışı ve müşteri memnuniyeti ilkelerine bağlı kalarak hizmetlerini sürdürmektedir. Sürekli gelişim ve inovasyonu bir ilke haline getirmiş olan Çakır Güç Sistemleri, ürün kalitesi ve satış sonrası hizmetlerinde önce hizmet ilkesi ile müşterilerinin kritik yüklerine kesintisiz enerji sağlayarak işlerinde katma değer yaratmalarını sağlamakta ve bölgede en güçlü servis olma hedefiyle çalışmalarını aralıksız sürdürmektedir.